CABRALES 
OFFICIAL FUNCLUB


Cieľom fanklubu je združovať milovníkov unikátneho Severošpanielskeho syra Cabrales. Je vyrobený z troch druhov mlieka a zreje za prísne strážených podmienok v horských jaskyniach Severšpanielskeho regiónu Asturias. Má unikátnu chuť a vôňu, ktorá sa jeho ležaním a dozrievaním radikálne mení. Tento syr nie je porovnateľný so žiadnym známym syrom. Syr Cabrale je v tejto oblasti bohatovyužívaný v gastronómií. Je kráľom Asturiských syrov a súčasťou kultúrneho dedičstva tohto regiónu. Servíruje sa ako aleternatíva dezertu na záver bohatej večere.

Podmienkou členstva vo fanklube je zaplatiť organizačný poplatok 1 euro za každé stretnutie a zaviaže sa, že do jedného roka prinesie 1 bochník tohto syra a iniciuje stretnutie fanklubu. Členstvom získava možnosť ochutnať prinesené vzorky tohto syra od iných členov, ale aj povinnosť dodržať džentlmenské slovo a najbližši pohostiť ostatných členov v jeho réžii.

 

Informácie nájdete aj na wikipedii: http://en.wikipedia.org/wiki/Cabrales_cheese

 

Ako Cabrales vyzerá: https://www.google.sk/search?rlz=1T4GPEA_enSK302SK303&q=cabrales&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=sk&tab=wi&biw=1280&bih=653

facebook-icon
staňte sa našími fanúšikmi a sledujte
najnovšie novinky, zľavy, akcie,
spoznajte nás


Chcete dostávať najnovšie
informácie o naších novinkách
na email? Pripravujeme newsletter.

kam-na-pivo
Boli ste spokojný?
Ohodnoťte nás na www.kamnapivo.sk

dzban
Čas robí z jačmeňa
džbán piva...